כורסת טלוויזיה מעודפים

כורסאות מעוצבות

כורסאות מעוצבות בצורה נוחה ויפה הן חובה בכל סלון ובכל בית שמכבד את עצמו. העיצוב עצמו אמנם משתנה על פי תקופות שונות ואפנות שונות, אך תמיד ישנם שלושה עקרונות מרכזיים אותם יש לבחון בטרם רכישת הכורסאות המעוצבות. המעצבים של חברת קליאה איטליה מסבירים מה כדאי לבחון בעת רכישת כורסאות לסלון.

 

חומרי הגלם

כורסאות וספות יכולים להיות עשויים מחומרים שונים, ששני העיקריים שבהם הם עור ובד. אמנם ישנם גם חומרים אחרים אך מידת שכיחותם זניחה. הספות והכורסאות המעוצבות האיכותיות ביותר יהיו מעוצבות מעור, בדרך כלל, ומתוצרת איטליה, שחברות הרהיטים שבה ידועות באיכותן הבלתי מתפשרת. יחד עם זאת, גם הבד יכול לתת מענה הולם וישנן כורסאות מעוצבות מבד ברמה שאינה פחותה מכורסאות העור.

 

סגנונות

ניתן לעצב כורסאות במגוון סגנונות רחב: סגנון הייטקי חד, סגנון כפרי גדול ומאסיבי, סגנון עיצוב מודרני חלק, מראה ויטג'י מיוחד ועוד ועוד. את עיצוב הכורסאות יש להתאים, כמובן, לעיצוב הבית בכלל והסלון בפרט, ורצוי שזה יעשה על ידי מעצב פנים שזוהי התמחותו.

העיצוב חייב להתחשב גם בייעוד של הכורסא: כורסאות טלויזיה לא יעוצבו כמו כורסת קריאה, לדוגמא, הגם שאפשר לשלבן יחד באותו מרחב. גם בעת בחירת הצבעים, הטקסטורות ואופן השילוב של היחידות בסלון מומלץ להיעזר באנשי מקצוע מתחום העיצוב, כדי ליצור מראה הרמוני ותחושה נעימה בבית.

 

למי מעוצבות הכורסאות

ניתן לקנות כורסאות בחנות רהיטים, אצל נגר או אצל יבואן המשווק את הרהיטים, ובכל מקום תוכלו למצוא מגוון רחב של כורסאות שעוצבו למטרות שונות. ישנן כורסאות יחיד שעוצבו במטרה לצפייה בטלוויזיה בצורה נוחה, כורסאות שעוצבו ככורסאות לפינת קריאה, כורסאות רביצה או אירוח, כורסא ליחיד, לזוג או עם שלושה מקומות ישיבה, ועוד.

 

אל תתפשרו על איכותן של כורסאות מעוצבות

בכל מקרה, אם החלטתם לרכוש כורסאות מעוצבות, כדאי לרכוש אותם אצל יצרן או יבואן ותיק ובעל שם בתחום, שיכול לספק לכם ייעוץ מקצועי לגבי התאמת הכורסא לצרכים שלכם מצד אחד, והתאמתה לבית וסלון הקיים מבחינה עיצובית, ויזואלית וקונספטואלית, והחשוב ביותר – יוכל להבטיח לכם איכות ללא פשרות.

 

לצפייה בקולקציית הכורסאות שלנו לחץ כאן

דילוג לתוכן