ריהוט איטלקי בישראל

הידעתם שיש ריהוט איטלקי בישראל?

ריהוט איטלקי בישראל זה קליאה מדלנה שחוסך לכם פערי תיווך. למעשה, הודות לעבודתם של יבואני רהיטים מאיטליה אתם יכולים להרשות לעצמכם להתחדש בסלונים חדשים, במערכות ישיבה מעור, בכורסאות טלוויזיה ובמילים אחרות – לגור במזרח התיכון ולהרגיש איטליה.

ריהוט איטלקי בישראל – לא מה שחשבתם

למעשה, אם חשבתם שבשביל ליהנות מריהוט איטלקי בישראל אתם צריכים לנסוע במיוחד לחנויות רהיטים מרוחקות – אתם לצערנו טועים ומטעים גם פה כי כיום ניתן להשיג ריהוט איטלקי בכל הארץ ובמילים אחרות – ב-25 סניפים שונים מבוקעאתא שברמת הגולן ועד אילת שבדרום.

ודאי תשמחו לדעת שגם אם יש חנות לריהוט איטלקי בקרבת ביתכם. אתם לא חייבים להגיע אליה כי אפשר לרכוש את הרהיטים גם אצלנו כאן באתר, כך שהמוצר שרכשתם יגיע אליכם הביתה תוך 21 ימי עסקים במידה והוא נמצא במלאי. ואתם יכולים להסיר דאגה מלבכם – במידה והמוצר מצריך הזמנה מיוחדת מאיטליה הוא יגיע אליכם בכל מקרה, אבל תיאלצו לחכות מקסימום 3 חודשים.

וזה לא הכל, כי הודות לפלאי הטכנולוגיה והמרשתת תוכלו ליהנות גם ממבצעים שחוסכים לכם הרבה כסף וזמן. למשל, פינות ישיבה בהנחות של 50% ואפילו יותר שמאפשרות לכם ליהנות מריהוט אלגנטי,מתוחכם, יפה ובעיקר נוח באיכות איטלקית ובהישג ידכם כל זאת במחירי מבצע שווי נפש כאן אצלנו בישראל.

איך עושים את זה?

אולי תופתעו לדעת, אבל כדי ליהנות מריהוט איטלקי איכותי במחיר שפוי עליכם לעשות דבר פשוט – ליצור קשר עם חברת קליאה מדלנה באחד מאמצעי הקשר הבאים:
• טלפון – חיוג למספר הטלפון של הסניף הראשי 02-6724161
• מייל – שליחת דואר אלקטרוני לכתובת info@calia-maddalena.co.il
• אינטרנט – השארת הודעה באתר
• רשתות חברתיות – יצירת קשר באמצעות פייסבוק, טוויטר ואינסטגרם.
ובטח תשמחו לדעת שאנשי החברה עומדים לרשותכם 6 ימים בשבוע : בימי חול בשעות 09:30-20:00 ובימי שישי עד 13:00. אז מי שאמר שאין ריהוט איטלקי בישראל כנראה טרם שמע על החברה המופלאה הזו. מזל שגילינו לכם…